Aktualności

 • Dziennik pokładowy - Kraków

  Trudno mi było się w tym wszystkim odnaleźć. Setki zdjęć, kilkadziesiąt filmów i niespełna 2 godziny, podczas których miałem opowiedzieć ostatnie 3 tygodnie mojego życia. 

  Więcej
 • Projekt Slow road

  W filmie zawarliśmy naszą esencję Slow – czasu spędzonego w miejscach kameralnych, naturalnych i estetycznych, pełnych energii wynikającej z pasji gospodarzy…Miejscach, gdzie można spotkać ciekawych ludzi i zjeść pyszne, lokalne jedzenie…

  Więcej
 • Slow Life

  Na temat „powolnego życia” można pisać godzinami. Trudno zamknąć to pojęcie w jednej, właściwiej definicji, bo SLOW LIFE to tak naprawdę filozofia życia, którą każdy dopasowuje idealnie do siebie, bo to, co dla mnie oznacza wolno, dla drugiego człowieka okazuje się sprintem. 

   

  Więcej
 • Slow Places

  Nie tak łatwo odnaleźć miejsce, w którym czas płynie wolniej, a jedzenie smakuje inaczej. Takie miejsca nie krzyczą reklamami przy drogach, ani nie trąbi się o nich w internecie. Często to ukryte w lesie lub na brzegu jeziora małe domki z właścicielami o wielkich sercach. 

  Więcej
 • SLOW ROAD

  "..Właśnie w samochodzie jest najwięcej czasu, żeby pogadać. Nigdzie indziej nie ma go aż tyle. Gadamy cały czas, wymyślamy z Tatą książki, które potem spisujemy, razem tworzymy w czasie jazdy różne historie, takie jakby audiobooki na żywo..."

  Więcej