Willa Dwa Jeziora

Niespełna 4 kilometry od Węgorzewa natrafiłem na bardzo urokliwy zakątek. Półwysep Kal to idealne miejsce, w samym centrum mazurskiego raju. Willa Dwa Jeziora położna jest jedyne 100 metrów od  jeziora Święcajty i niecałe 300 metrów od jeziora Mamry. Czy można wymarzyć sobie lepszą lokalizację? Wille położone na uboczu i otoczone wodą to oaza ciszy i spokoju.

Odwiedziłem na Mazurach i Warmii wiele obiektów noclegowych i muszę przyznać, że nigdzie nie spotkałem się z tak ciekawą ofertą wypoczynku. Pomyślano tu o najmłodszych w nieszablonowy sposób – dzieci w piękną pogodę mogą bawić się na ogromnym placu zabaw, grać na kilku boiskach, a jeśli pada deszcz... to nic strasznego! W „kubryku” zbudowano specjalnie dla nich pokój zabaw, który nie pozwoli im się nudzić. Cały teren jest ogrodzony, więc rodzice bez strachu mogą odpoczywać na leżakach, podczas gdy dzieci bawią się na świeżym powietrzu. W pobliżu nie brakuje  atrakcji i nikt nie może powiedzieć, że to nudna okolica. Żaglówki, łódki, kajaki.masa ścieżek rowerowych i szlaków. Węgorzewo, Giżycko, Kętrzyn czy Mikołajki – wszystkie te miejsca są tak naprawdę na wyciągnięcie ręki, a podróż do nich bocznymi drogami to niezwykła frajda.

Willa Dwa Jeziora to obiekt bardzo dobrze przemyślany. Po pierwsze zadbano tu o miejsce zabaw dla dzieci, a po drugie przestronne pokoje pozwalają naprawdę wypocząć. Całość urządzona jest z niezwykłą pomysłowością. Wykorzystano tu żargon marynarski i lokalne nazwy jezior czy żyjących w okolicy ptaków. Tu nie śpi się w pokoju nr 4, ale w „Kisajnach”, na dodatek na „Prawym lub Lewym Brzegu”. To są detale, które tworzą bardzo fajną całość! Goście mogą swobodnie korzystać ze wspólnej kuchni i miejsc do wypoczynku. Można odprężyć się w saunie ogrodowej albo zwyczajnie poleżeć na trawie. Dba się tu po prostu o to, żeby każdy wrócił z pobytu wypoczęty. 

 

 Kal 23J, Węgorzewo 
tel. 882 133 133
rezerwacje@dwajeziora.pl
www.facebook.com/willadwajeziora
www.dwajeziora.pl

 

 

<<powrót