Zobacz, czemu slow
znaczy wolni

WOLNI w podróży

tworzymy niezwykłą społeczność ludzi żyjących w specyficznym rytmie życia: odkrywców, podróżników 
i poszukiwaczy przygód, dając im receptę na to,
jak fantastycznie, z dala od cywilizacji mogą spędzić czas wolny w klimatycznych okolicznościach

WOLNI w niezwykłych miejscach

tworzymy bezpłatny program selekcji, weryfikacji
i rekomendacji klimatycznych miejsc zgodnych z filozofią SLOW. Wszystkie je dokładnie sprawdzamy, poznając gospodarzy, panujące tam zwyczaje, kuchnię i klimat.

WOLNI za kółkiem 

wszystkie rekomendowane przez nas trasy
są gwarancją przeżycia wspaniałej przygody
w duchu slow drivingu, ale ostatecznie
to Ty sam decydujesz, jak chciałbyś je przejechać.
To właśnie ta wolność w wymiarze wyboru drogi
oraz smakowanie podróży i radość z każdego przejechanego
kilometra są prawdziwą esencją projektu Slow Road.

SLOW ROAD to my

Mikołaj

Mikołaj

redaktor w drodze

Fotograf z wykształcenia, podróżnik z zamiłowania. Miłośnik pejzaży i dbałości o detale. Swoje prace publikuje w całej Europie – głównie w kalendarzach i książkach o tematyce podróżniczej. W projekcie Slow Road niestrudzenie przemierza najdalsze zakątki Polski w poszukiwaniu niezwykłych miejsc oraz prowadzących je osób.

Mateusz

Mateusz

inspirujący motor napędowy

Pomysłodawca i główny mózg projektu Slow Road. Kocha wolność, podróżowanie i przekraczanie granic wyobraźni. Na co dzień dyryguje agencją reklamową, w czym wydatnie pomaga mu wrodzone ADHD.

Marysia

Marysia

wszechogarniająca moc sprawcza

Klej trzymający cały projekt razem, a zarazem strażnik pilnujący, by wszystko szło we właściwym kierunku. Z radością w sercu biegnie przez świat, pozostawiając uśmiech wszędzie tam, gdzie tylko się pojawi.

Jonasz

Jonasz

niezbyt napięty grafik

Choć nie należy do nocnej straży, ubiera się wyłącznie w czerń. W wolnych chwilach, gdy nikt nie patrzy, skanuje drzewa własnoręcznie zbudowanym skanerem. To on odpowiada za to, jak projekt wygląda. A wygląda na to, że świetnie się spisuje.

Szymon

Szymon

ostateczna instancja

Wymarzony partner do współpracy. Konkretny, wymagający, ale też inspirujący i pomysłowy. To dzięki niemu projekt stale się rozwija. Prywatnie właściciel dwóch piesków, które uwielbia zabierać ze sobą w podróż.

 

Przemek

Przemek

główny stronnik slow road

Samozwańczy cyfrowy prorok, który jak nikt potrafi pokazać projekt slow road z dobrej strony. Zwłaszcza, kiedy jest to strona www. Na co dzień troskliwy ojciec, dobry mąż i sąsiad, który w czasie pracy przemienia się w nieokiełznany żywioł.

Andrzej

Andrzej

realizator marzeń

Z jednej strony złota rączka, z drugiej dobra dusza projektu. Dla niego niemożliwe nie istnieje, bo jeśli coś da się powiedzieć, da się też to zrobić. Osoba, która przenosi marzenia w świat realny, dbając by wszystko było zapięte na ostatni guzik.

Kasia

Kasia

generał sztabu

To ona określa główną strategię działań w ramach projektu. Osoba, której urokowi dorównać może jedynie jej wiedza i profesjonalizm. Niczym latarnia morska wskazuje właściwą drogę pozostałym członkom ekipy, dbając by nikt nie został na mieliźnie.

Daria

Daria

towarzyszka socjalistka

Nie ma w internetach kota, którego by już nie widziała. Na mediach społecznościowych zna się jak mało kto i zawsze ma w zanadrzu jakiś wielki post. To właśnie dzięki niej projekt slow road cieszy się coraz większą liczbą fanów.

Robert

Robert

daje wyraz emocjom slow

Połączenie hedonisty i ascety, z przewagą tego pierwszego. Lubi się popisywać, łącząc ze sobą słowa, z których powstaje jego własne zdanie. W projekcie to właśnie on odpowiada za sferę tekstową, za co wszystkich najmocniej przeprasza.

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info