Inspiracje

Zabytki z listy UNESCO w Polsce
16 luty 2021

Zabytki z listy UNESCO w Polsce

W 2019 roku pierwszy raz spojrzałem na polskie zabytki przez pryzmat listy UNESCO. Już w pierwszym zdaniu Wikipedia informuje mnie, że znajduje się na niej 16 obiektów (15 kulturowych i 1 przyrodniczy).

Dlaczego pokochałem Mazdę CX-5?
11 luty 2021

Dlaczego pokochałem Mazdę CX-5?

Trudno określić, ile kilometrów trzeba wspólnie pokonać, żeby opinia użytkownika o samochodzie stała się wiarygodna. Moja przygoda z Mazdą CX-5 rozpoczęła się w sierpniu 2016 roku i uważam, że 4 lata to wystarczający czas...

Jedniodniowe inspiracje
25 styczeń 2021

Jedniodniowe inspiracje

Poznaj naszą selekcję tras, które pozwolą Ci zaplanować niezwykłą jednodniową podróż w najbliższej okolicy. Podróżując w rytmie slow zawsze zobaczysz więcej!

Mazda MX-30
20 styczeń 2021

Mazda MX-30

Podróż Mazdą MX-30 stała się dla mnie wspaniałą formą edukacji. Odpowiednio przygotowana podróż pozwoliła mi zgrać się z pogodą, a elastyczny plan nie zmuszał mnie do niczego.

5 pomysłów na październikową podróż
14 październik 2020

5 pomysłów na październikową podróż

Jesień rozpoczęła się na dobre. Mgliste poranki i coraz dłuższe wieczory zwiastują zbliżającą się zimę. Październik to odpowiedni moment na zakończenie sezonu wyjazdowego.

Skąd mam prąd? Woda!
17 wrzesień 2020

Skąd mam prąd? Woda!

Nowa Mazda MX-30 zrobiła na mnie elektryzujące wrażenie, choć póki co oglądałem ją jedynie w prospektach,. Nim zachłysnąłem się specyfikacją i opcjami wyposażenia, spojrzałem na coś innego. 

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info