Inspiracje

Bezpieczna podróż
9 kwiecień 2021

Bezpieczna podróż

Rok 2021 to czas kolejnych wyzwań i konieczności zmiany naszych przyzwyczajeń. W związku z pandemią COVID-19 niemal wszystkie dziedziny naszego życia uległy zmianie. Podróże i cała szeroko pojęta turystyka doświadczyły...

Zabytki z listy UNESCO w Polsce
16 luty 2021

Zabytki z listy UNESCO w Polsce

W 2019 roku pierwszy raz spojrzałem na polskie zabytki przez pryzmat listy UNESCO. Już w pierwszym zdaniu Wikipedia informuje mnie, że znajduje się na niej 16 obiektów (15 kulturowych i 1 przyrodniczy).

Dlaczego pokochałem Mazdę CX-5?
11 luty 2021

Dlaczego pokochałem Mazdę CX-5?

Trudno określić, ile kilometrów trzeba wspólnie pokonać, żeby opinia użytkownika o samochodzie stała się wiarygodna. Moja przygoda z Mazdą CX-5 rozpoczęła się w sierpniu 2016 roku i uważam, że 4 lata to wystarczający czas...

Jedniodniowe inspiracje
25 styczeń 2021

Jedniodniowe inspiracje

Poznaj naszą selekcję tras, które pozwolą Ci zaplanować niezwykłą jednodniową podróż w najbliższej okolicy. Podróżując w rytmie slow zawsze zobaczysz więcej!

Mazda MX-30
20 styczeń 2021

Mazda MX-30

Podróż Mazdą MX-30 stała się dla mnie wspaniałą formą edukacji. Odpowiednio przygotowana podróż pozwoliła mi zgrać się z pogodą, a elastyczny plan nie zmuszał mnie do niczego.

5 pomysłów na październikową podróż
14 październik 2020

5 pomysłów na październikową podróż

Jesień rozpoczęła się na dobre. Mgliste poranki i coraz dłuższe wieczory zwiastują zbliżającą się zimę. Październik to odpowiedni moment na zakończenie sezonu wyjazdowego.

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info