Inspiracje

10 niezwykłych miejsc nad wodą w Polsce
16 lipiec 2020

10 niezwykłych miejsc nad wodą w Polsce

W upalne lato Polacy tłumnie ruszają m.in. nad Bałtyk, na Mazury. Przy wysokich temperaturach właściwie każdy zbiornik wodny staje się atrakcją turystyczną. Wybraliśmy dla Was 10 niezwykłych miejsc, gdzie w spokoju spędzicie czas nad wodą.

Stare zdjęcia z podróży
30 czerwiec 2020

Stare zdjęcia z podróży

Zauważyłem ostatnio nową internetową modę dającą drugie życie archiwalnym fotografiom. Z okazji Dnia Matki media społecznościowe zalały czarno-białe zdjęcia. Dzięki postom znajomych odbyłem fascynującą podróż w czasie.

Moje czy nasze Bieszczady?
23 czerwiec 2020

Moje czy nasze Bieszczady?

Od mojej ostatniej wizyty w Bieszczadach minął już prawie rok. W styczniu trafiła w moje ręce książka „Zanim wyjedziesz w Bieszczady”. Autorzy, panowie Nóżka, Scelina i Kozłowski zabrali mnie w niezwykłą podróż po Podkarpaciu.

Mazda na królewskim szlaku
9 czerwiec 2020

Mazda na królewskim szlaku

Mazda na królewskim szlaku to trasa dla wszystkich ludzi ciekawych świata. Jej atrakcje nie ograniczają się do jednego typu. Znajdziemy na niej współczesne muzea, romańskie kościoły czy zabytki techniki i przemysłu.

Pocztówka z podróży
27 maj 2020

Pocztówka z podróży

Moja skrzynka pocztowa od wielu lat jest pojemnikiem na ulotki i gazety reklamowe. Nie pamiętam, kiedy ktoś wysłał mi list. Nie przypominam sobie również, żebym wyciągał z niej kartkę pocztową z pozdrowieniami z podróży.

Wyprawa Kon-Tiki, czyli jak nie bać się marzeń
20 maj 2020

Wyprawa Kon-Tiki, czyli jak nie bać się marzeń

Miałem może 7 lat, kiedy w biblioteczce u dziadka zobaczyłem grzbiet książki z tytułem „Wyprawa Kon-Tiki”. Upłynęło trochę czasu, nim dorosłem na tyle, żeby w ogóle ściągnąć ją z półki, a co dopiero przeczytać i zrozumieć.

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info