Miłkowo 61 D
64-720 Lubasz
tel. 604 55 01 95
www.milkowo.pl
www.facebook.com

Chata Miłkowska
wielkopolskie

Czy Nibylandia istnieje? Czy jest w Polsce miejsce do wypoczynku, w którym rodziny z dziećmi czują się naprawdę komfortowo? Przemierzyłem już niemal cały kraj, ale dopiero w Chacie Miłkowskiej zobaczyłem, jak wygląda doskonałe na pobyt z pociechami gospodarstwo. Kiedy wyszedłem na chwilę przed dom, miałem wrażenie, że znalazłem się w przedszkolu. Wokół stało pięć wózków, kilkoro dzieci szalało na huśtawkach, ktoś spacerował z niemowlakiem na rękach. Nikt wieczorem nie reagował nerwowo na płacz szkrabów – w końcu każdy tutaj przez to przechodził. Było widać, że wszyscy rozumieją się bez słów.

Paulina na początku nie planowała przyjmowania wyłącznie gości z dziećmi. Zadecydowali o tym sami przyjezdni – jednego roku całe wakacje zajęli rodzice z maluszkami. Trzeba było przystosować dla nich wnętrze domu, zadbać o bezpieczeństwo i rozrywkę dla takiej wesołej kompanii. Po latach widać, że to był szczęśliwy zbieg okoliczności. W końcu nawet otoczenie sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce na spacer z wózkiem niż ścieżka wśród pięknych pól?

Jak na prawdziwą agroturystykę przystało, nie brakuje tutaj zwierząt. Tablety, zabawki i inne cuda techniki poszły w odstawkę, kiedy przyszła pora karmienia królików czy kóz. Dzieci dosłownie szalały z radości, zwierzęta zresztą też. Wesołe krzyki i śmiech wypełniły całą okolicę.

Do pełni szczęścia potrzeba jeszcze tylko pysznego jedzenia. Okazało się jednak, że nie brakuje i tego! O tych śniadaniach i obiadach trudno mi będzie zapomnieć. Smakowały jak u mamy czy babci! Przypomniały mi smaki dzieciństwa. Oczywiście najmłodsi również nie chodzą tu głodni – po obiedzie czas na deser!

Chata Miłkowska to po prostu idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Nie znam lepszego. Świadomość potrzeb gości i lata doświadczeń sprawiły, że niemal przez cały sezon po podwórku biegają tutaj roześmiane pociechy.

Skontaktuj się z właścicielem

Wiadomość z portalu Slow Road została wysłana

Dziękujemy

Skontaktuj się z właścicielem

Dostępne po zalogowaniu

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info