Wólka Dłużewska 5, 05-332
Wólka Dłużewska  
www.dolinabobrow.pl 
www.facebook.com

Dolina Bobrów
mazowieckie

Dolina Bobrów to położone w pięknej, malowniczej okolicy gospodarstwo agroturystyczne. Nikt nie wyjedzie stąd rozczarowany. Można tu odpocząć w ciszy i spokoju, ponieważ dom położony jest przy szutrowej drodze, z dala od zgiełku cywilizacji. Miejsce to powinny odwiedzić także osoby ciekawe świata i dawnych tradycji. Idealnie odnajdą się w nim również rodziny z dziećmi.

Przestrzeń, ale i niemało atrakcji. Dzięki dobrej aranżacji na terenie Doliny Bobrów nie odczuwa się obecności innych osób – można odpocząć w klimatycznym, kameralnym otoczeniu.

Podczas specjalnych warsztatów można zobaczyć, jak dawniej wypiekano chleb, kiszono kapustę czy obrabiano len. Przemili właściciele odpowiednio dobierają atrakcje. Dla każdego – od najmłodszych do najstarszych – znajdzie się coś interesującego. Poszukiwanie „skarbu” z wykrywaczem metali, owocne grzybobranie, a może wędkowanie dające niezrównane możliwości kontemplacji? Najlepiej po prostu porozmawiać z panią Anią, a z pewnością uda się Wam zaplanować ciekawy weekend dla całej rodziny.

Po dniu pełnym wrażeń czeka na nas nocleg w krytej strzechą chacie i wieczorne przesiadywanie z gitarą przy ognisku. Podróżą w czasie okaże się wizyta w miniskansenie utworzonym w… stodole. Zgromadzono tam superciekawe stare narzędzia i przedmioty codziennego użytku.

Polecam to miejsce szczególnie osobom, które zamiast chodzić do kina wolą pisać własne scenariusze, a później godzinami opowiadać o wspaniałych przygodach!

Skontaktuj się z właścicielem

Wiadomość z portalu Slow Road została wysłana

Dziękujemy

Skontaktuj się z właścicielem

Dostępne po zalogowaniu

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info