ul. Leśniowska 26, 42-310 Żarki
tel. 730 95 05 51
www.etnojura.pl
 

Etno Jura
śląskie

Z panią Dagmarą spotykam się w sali pełnej dzieci. W tym warsztatowym ferworze szybko dostrzegam, że naprawdę niewiele potrzeba do szczęścia i zabawy – na przykład kawałek nitki, trochę siana. Zadaniem kursantów jest stworzenie zająca wielkanocnego, a ogranicza ich tylko wyobraźnia. Pracownia uczy, jak w prosty i tani sposób można samemu udekorować dom – na Boże Narodzenie, na wiosnę, urodziny, wesele czy wiele innych okazji. Ozdoby, które przy odrobinie wysiłku i kreatywności stają się dziełami sztuki, wykonywane są z tradycyjnych i naturalnych materiałów.

EtnoJura dysponuje tak bogatą ofertą, że nie sposób nadążyć z notatkami – aż się gubię, słuchając o nieograniczonych możliwościach! Do tego pracują tu ludzie całym sercem oddani pracowni. Chętnie pomogą i doradzą przy wyborze zajęć. Wszystko zależy od chęci i czasu, który chcesz poświęcić na warsztaty. Nie ma tu stałego harmonogramu – wyznaczają go pory roku i potrzeby zainteresowanych. Zawsze można poprosić o kłębek nitki, siano czy kawałek drewna do pomalowania i spędzić kilka godzin w sympatycznej pracowni, gdzie czas upływa na kreatywnej zabawie i odpoczynku od codzienności.

W sezonie letnim działa pracownia zabawek, która mieści się tuż obok, w starej stodole na żareckim jarmarku. W okolicy powstają też Osada Ule, Osada Hamaki i Campus Eureka. Zapewniam, że z EtnoJurą nie będziecie się nudzić!

Skontaktuj się z właścicielem

Wiadomość z portalu Slow Road została wysłana

Dziękujemy

Skontaktuj się z właścicielem

Dostępne po zalogowaniu

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info