Kępa 84, 09-110 Sochocin
tel. 23 651 24 00
www.hotelbonifacio.pl

Hotel BoniFaCio
mazowieckie

Hotel podczas slow drivingu? Jasne, dlaczego nie? Co jednak wyróżnia Hotel BoniFaCio na tle innych tego typu obiektów, które do tej pory omijaliśmy? Lista jest długa! Po pierwsze nieoczywiste położenie – leśna polana z dala od jakiejkolwiek cywilizacji. Po drugie świadoma decyzja właścicieli, którzy w tygodniu obsługują klientów biznesowych, a w weekendy, wakacje, majówki i inne wolne dni przyjmują rodziny szukające odrobinę bardziej luksusowego wypoczynku.

Co urzekło mnie w tym miejscu? Przestrzeń, spokój i naturalność. Udałem się na spacer i już po 100 metrach znalazłem się w malowniczym lesie. Pływając w basenie, spoglądałem na kołysane wiatrem drzewa, a pijąc rano kawę na balkonie, widziałem parującą z trawy rosę. Na śniadanie skosztowałem pysznej jajecznicy, po czym wyciągnąłem się z książką na leżaku. Obserwowałem roześmiane dzieciaki, które spędzały czas z animatorkami, aby ich rodzice mieli chwilę dla siebie. Przez moment poczułem się jak w idealnym świecie, gdzie wszyscy są zadowoleni. Cała atmosfera była swobodna.

Wnętrze hotelu nie przypomina tych bezdusznych, jakie można znaleźć w dużych sieciach noclegowych. Pokoje są przestronne i zarazem przytulne. Każdy z nich ma oddzielny balkon. Na gości czekają oryginalne lobby z barem i klimatyczna restauracja z ogromnym wyborem win. W lecie działa także kuchnia na zewnątrz, gdzie w miarę potrzeb przygotowuje się zamówione potrawy z grilla. Okoliczne atrakcje najlepiej zwiedzać na rowerze, a zimą – jeśli pozwalają na to warunki – na biegówkach. Hotel urządzono z myślą o tych, którzy nie przyjeżdżają tu leniuchować, ale nie zapomniano o relaksie – stworzono profesjonalną strefę wellness & spa i basen (w sezonie letnim także odkryty).

Hotel BoniFaCio posiada zrównoważoną ofertę na podróże biznesowe i rodzinne. Wszystko obmyślane jest tak, aby obie grupy czuły się komfortowo – w tygodniu rządzą konferencje, a od piątku rodziny. Pozwala to maksymalnie wykorzystać wszystkie atuty tego miejsca.

Skontaktuj się z właścicielem

Wiadomość z portalu Slow Road została wysłana

Dziękujemy

Skontaktuj się z właścicielem

Dostępne po zalogowaniu

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info