Grzybowce 44, 16-040 Gródek
www.facebook.com

Łosia Chata
podlaskie

Kiedy z bocznej drogi skręcam w coraz węższe i mniej uczęszczane dróżki, wiem, że jadę we właściwym kierunku. Tak właśnie dotarłem do samego serca Puszczy Knyszyńskiej i zaparkowałem przy Łosiej Chacie. Jeśli miarą spokoju jest odległość od cywilizacji, to widzę w tym miejscu faworyta na trasach SLOW ROAD. Od czasu do czasu można tu spotkać niewielkie zabudowania, ale zwykle to letniskowe dacze albo domy osób spędzających tu zasłużoną emeryturę. Poza tymi śladami obecności człowieka słychać tu tylko szum leśnych drzew.

Łosia Chata to bardzo komfortowy i przestronny dom, idealny do odpoczynku z rodziną lub grupą przyjaciół. Odnajdą się tutaj zwłaszcza miłośnicy ciszy i spacerów po lesie. To miejsce dla tych, którzy „nic” uważają za „wszystko”, czego im potrzeba. W zasięgu krótkiej jazdy samochodem czy rowerem znajdują się Supraśl i Kruszyniany, ale wydaje mi się, że takie miejsce jak Łosia Chata może zatrzymać na dłużej.

Wnętrze urządzono bardzo wygodnie. Na dole jest kuchnia połączona z salonem i wyjściem na przestronny taras. Do tego jeszcze przytulna sypialnia, pięknie wykończona drewnem i pomysłowe schody prowadzące na górę. Tam znajdują się dwie sypialnie z łazienkami. Oryginalne drewniane wykończenia i dekoracje dodają smaku całości. Jak na prawdziwy domek w lesie przystało, jest tu również dziupla, czyli ukryta pod sufitem antresola. Dzięki temu marzenie z dzieciństwa o tzw. spaniu na górze staje się tu rzeczywistością!

Polecam to miejsce wszystkim tym, którzy potrzebują odpoczynku od miasta i hałasu. Bo cóż lepiej odcina od uciążliwej codzienności, jeśli nie hektary bujnej podlaskiej puszczy?

Skontaktuj się z właścicielem

Wiadomość z portalu Slow Road została wysłana

Dziękujemy

Skontaktuj się z właścicielem

Dostępne po zalogowaniu

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info