Radotki 1, 09-411 Siecień
www.osadamlynarza.pl
www.facebook.com

Osada Młynarza
mazowieckie

Położona w okolicach Płocka Osada Młynarza to gospodarstwo agroturystyczne, które wzięło swoją nazwę od stojącego tu zabytkowego, XIX-wiecznego młyna (który został wybudowany na miejscu jeszcze starszego, zniszczonego w pożarze poprzednika!). Wyjątkowa lokalizacja, cisza, spokój i komfortowe pokoje dają przybyszom możliwość odpoczynku od zgiełku miasta. To miejsce czekało na odpowiedniego właściciela. Fascynacja jego historią spowodowała, że pan Mieszko zdecydował się odzyskać działkę i zabudowania sprzedane kiedyś przez jego rodzinę. Od 2014 roku sukcesywnie powiększa oazę nad Skrwą.

Pieczołowicie odrestaurowany dworek, młyn i inne gospodarcze zabudowania rozmieszczone w zakolu Skrwy – cała okolica zachęca do długich, leniwych spacerów. Można się także wybrać na spływ kajakowy, powędkować w pobliskim stawie albo popływać w dostępnym dla gości basenie czy skorzystać z minispa. Bliskość natury dodaje wszystkiemu uroku. Na horyzoncie nie widać nic poza lasami, rzeką i malowniczą wyspą oblaną wodami Skrwy Prawej. Pośrodku króluje ceglany młyn z wodną elektrownią. Prąd w gniazdkach jest tu ekologiczny!

Polecam to miejsce na spokojne rodzinne wypady, jako odskocznię od codzienności. Można tu leniuchować, można aktywnie spędzać czas – co kto lubi. Idealnie odnajdą się w Osadzie Młynarza rodziny z dziećmi!

Skontaktuj się z właścicielem

Wiadomość z portalu Slow Road została wysłana

Dziękujemy

Skontaktuj się z właścicielem

Dostępne po zalogowaniu

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info