Mierzwice-Kolonia 2,
08-220 Sarnaki
www.schedapodlaska.pl
www.facebook.com

Scheda Podlaska
mazowieckie

Wymarzone rodzinne wakacje nad Bugiem? Scheda Podlaska będzie idealna! Dlaczego? Odpowiedź zapisana jest w historii tego miejsca. Po pierwsze jest ono spełnionym marzeniem, a po drugie wybudowano je tak, żeby tworzyło odskocznię od miasta. Znalazłem tu dokładnie taki plac zabaw, o jakim marzyłem, będąc dzieckiem!

Historia zaczęła się klasycznie. Po latach wypoczynku w nadbużańskiej ciszy Izabela z Krzysztofem zapragnęli własnego lokum w tym raju. Kupili stare siedlisko i planowali „mały remont”. Dziś widać, że udało im się zrobić znacznie więcej. Stworzyli przytulny, pełen ciepła azyl dla rodzin z dziećmi. Ich dawne marzenie o prywatnym raju ewoluowało – dziś z tego, co powstało, mogą korzystać również inni. Pokoje urządzono w wyremontowanym domu, ale wynająć można też niewielki domek stojący tuż obok. Wspomniany plac zabaw to tylko początek atrakcji – rowery, spacery i bliskość Bugu sprawiają, że sformułowanie „tuż obok” nabiera szerszego znaczenia.

Siedząc na tarasie, długo rozmawialiśmy z Izą o okolicy. Jej wiedza okazała się bezcenna. Od razu wyczułem, że spotkałem kogoś zakochanego w tych terenach. Ta miłość przejawia się już w samej decyzji o stworzeniu tu swojego miejsca na ziemi. Widać ją także w kuchni Izy, gdzie dominują lokalne produkty, a na stół trafiają pyszne tradycyjne dania. Dla najmłodszych przygotowuje się tu „dziecięce” potrawy – któż bowiem lepiej zna problemy rodziców w podróży niż mama trójki dzieci?

Odpoczynek w Schedzie Podlaskiej to prawdziwy raj dla rodzin. Jasne, przestronne pokoje, plac zabaw i sielskie Mazowsze dookoła. Warto zaplanować tutaj dłuższy pobyt, żeby w pełni skorzystać z magii tego miejsca i przepięknej okolicy.

Skontaktuj się z właścicielem

Wiadomość z portalu Slow Road została wysłana

Dziękujemy

Skontaktuj się z właścicielem

Dostępne po zalogowaniu

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info