Malinówka 22-442
tel: 606 89 10 87
www.siedliskomalinowka.pl

Siedlisko Malinówka
lubelskie

W moim rankingu najpiękniej położonych miejsc Siedlisko Malinówka jest niekwestionowanym numerem jeden na lubelskiej trasie Slow Road. Kiedy słuchałem przez telefon wskazówek dotyczących dojazdu, rozbawienie mieszało się we mnie z przerażeniem. Ostatecznie zdecydowałem się na bezpieczną opcję, którą zazwyczaj wybierają przyjeżdżający tu po raz pierwszy – spotkanie przy kapliczce na końcu wsi. Odebrany stamtąd przez życzliwych właścicieli, bez problemu trafiłem do celu.

Po kilku kilometrach jazdy leśną drogą (bez problemu do przebycia każdym samochodem) dotarliśmy na piękne wzgórze z polaną. To właśnie tutaj, w małym przysiółku składającym się z 3 domów (i jednego stałego mieszkańca) ulokowane jest Siedlisko Malinówka. To po prostu serce lasu! Z tarasu rozciąga się widok na piękną, soczyście zieloną przestrzeń, gdzieniegdzie naznaczoną drzewami. Nie docierają tu odgłosy cywilizacji. Do dyspozycji cały, w pełni wyposażony dom – wystarczy zrobić porządne zakupy i można zaszyć się tu na wiele spokojnych dni.

Polecam to miejsce miłośnikom ciszy i odpoczynku w leśnej głuszy. To idealna propozycja dla tych, którzy lubią wszystko organizować samodzielnie – świeże powietrze i święty spokój dostaną w pakiecie.

Skontaktuj się z właścicielem

Wiadomość z portalu Slow Road została wysłana

Dziękujemy

Skontaktuj się z właścicielem

Dostępne po zalogowaniu

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info