Baraniec 6, 06-456 Młock
www.sowizakatek.pl
www.facebook.com

Sowi Zakątek
mazowieckie

Lubię miejsca, do których podróż w jakiś sposób zapowiada już to, co czeka nas na miejscu. Tak było w przypadku Sowiego Zakątka. Kiedy z bocznej drogi skręciłem w rozwidlenie, a potem w jeszcze węższą dróżkę, coraz bardziej zagłębiając się w leśny gąszcz, wiedziałem, że na końcu czeka mnie niebagatelny widok. Powitała mnie Ania, która opowiedziała mi historię tego niezwykłego miejsca.

Kiedyś na skraju tutejszego lasu żyły sowy. Nadal można je usłyszeć, a czasem nawet zobaczyć. W leśny krajobraz świetnie wpisał się niewielki domek, idealne lokum, żeby odciąć się od pędzącej codzienności. Siedząc na tarasie, patrzyłem, jak majowy deszcz rytmicznie uderza o taflę wody w stawie. Wiele razy słyszałem podobną historię – marzenie o małym cichym domku za miastem, które spełnia się z nawiązką. Okazuje się, że znajomi również chcą korzystać z takiego leśnego azylu. Sowi Zakątek pomieści maksymalnie 9 osób i idealnie nadaje się dla sporej rodziny. Z kameralnego domku za miastem przeistoczył się w dom otwarty dla wszystkich, którzy chcieliby zatopić się w leśnej ciszy.

Sowi Zakątek jest po prostu wygodny, przestronny i niezwykle cichy. Najbliższymi sąsiadami są drzewa i łąki. Kiedy odjeżdżałem, pięknie pachniało lasem skąpanym w deszczu. Aż prosi się o chwilę zatrzymania i oddechu w tym leśnym raju!

Skontaktuj się z właścicielem

Wiadomość z portalu Slow Road została wysłana

Dziękujemy

Skontaktuj się z właścicielem

Dostępne po zalogowaniu

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info