Leźno Małe 39
87-313 Małe Leźno
tel. 511 33 24 00
www.uroczyskolezno.pl

Uroczysko Leźno
kujawsko-pomorskie

Na początku usłyszałem, że do celu dotrę po groblach między stawami. Zaintrygowało mnie to. Kiedy mijałem kolejne już jeziorko, z zachwytu na chwilę zatrzymałem samochód. Miałem wrażenie jakbym wjeżdżał do innego świata. Po kilkuset metrach lawirowania pomiędzy zbiornikami wodnymi dotarłem na miejsce i moim oczom ukazał się wspaniały dom. Bryła jest piękna sama w sobie, a dodatkowo idealnie wkomponowała się w otoczenie. Zgasiłem silnik i już po kilku chwilach zachwyciła mnie cisza przerywana śpiewem ptaków i szumem lasu. To prawdziwy raj!

Wnętrze budynku również jest imponujące – przestronne i klimatyczne. Właściciele zdecydowali się na drewniane wykończenia i stare meble z historią. Zewsząd otaczało mnie piękno przyrody, które podziwiałem przez okna lub z tarasu. Warto usiąść na nim z kubkiem kawy i obserwować łąkę – czasem zaglądają na nią sarny. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju, dzięki czemu pobyt w Uroczysku stanowi doskonałą przeciwwagę dla życia w biegu. Odniosłem wrażenie, że z Leźna wszędzie jest daleko. Z drugiej jednak strony zbliżyłem się do realizacji marzenia o niezakłóconym spokoju, pięknej przyrodzie i wakacjach jak z bajki.

Jeśli ktoś poszukuje miejsca, w którym można spędzić prawdziwe rodzinne wakacje, to Uroczysko Leźno będzie dla niego idealne. Dom wynajmowany jest w całości, więc wystarczy miejsca dla najbliższych i znajomych. Przestronna kuchnia pozwala na wspólne gotowanie. Stylowy salon idealnie nadaje się do długiego przesiadywania na sofie i rozmów przy stole. Nad stawem nieopodal domu znajduje się wiata grillowa, gdzie można biesiadować wieczorami. Otaczająca przyroda i cisza przekonały mnie, że jest to prawdziwy raj na ziemi.

Skontaktuj się z właścicielem

Wiadomość z portalu Slow Road została wysłana

Dziękujemy

Skontaktuj się z właścicielem

Dostępne po zalogowaniu

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info