Kuligi 47, 13-324 Kuligi
tel. 511 33 24 00
www.villakuligi.pl

Villa Kuligi
warmińsko-mazurskie

Położona na uboczu, nieopodal Mazur Villa Kuligi to idealne miejsce na długie rodzinne wakacje. Bliskość sąsiadów sprawia, że nie jest to odosobnione miejsce. Już po kilku godzinach można się tu poczuć jak u siebie. Ja miałem wrażenie, że znam ten dom od lat. Możliwe, że po prostu bardzo tęskniłem za spokojnymi chwilami spędzonymi na kanapie i widokiem jeziora.

Patrząc na pensjonat z zewnątrz, zachwyciłem się pomysłowością architekta. Elewacja wykonana jest z wapienia jurajskiego, który idealnie łączy się z drewnem. Na parterze salon połączono z kuchnią. Poniżej ulokowano saunę, a na piętrze przytulne sypialnie z balkonami. W centralnym punkcie pokoju gościnnego znajduje się kominek. Przez ogromne okna można podziwiać wijącą się w dół działkę i jezioro leżące u podnóża wzgórza.

Do Villi Kuligi warto przyjechać na dłużej. Określenie „dom gościnny” idealnie pasuje do tego miejsca. Atmosferą nawiązuje do włoskich posiadłości, w których można zauważyć nieco nonszalancji i swobody, ale też odrobinę luksusu.

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info