Kal 23J, 11-600 Węgorzewo 
tel. 882 13 31 33
www.dwajeziora.pl
www.facebook.com

Willa Dwa Jeziora
warmińsko-mazurskie

Niespełna 4 kilometry od Węgorzewa natrafiłem na bardzo urokliwy zakątek. Półwysep Kal to idealne miejsce, położone w samym centrum mazurskiego raju. Willa Dwa Jeziora znajduje się jedyne 100 metrów od jeziora Święcajty i niecałe 300 metrów od jeziora Mamry. Czy można wymarzyć sobie lepszą lokalizację? Wille stojące na uboczu i otoczone wodą są oazami ciszy i spokoju.

Odwiedziłem na Mazurach i w Warmii wiele obiektów noclegowych i muszę przyznać, że nigdzie nie spotkałem się z tak ciekawą ofertą wypoczynku. W nieszablonowy sposób pomyślano tu o najmłodszych – w piękną pogodę mogą bawić się na ogromnym placu zabaw, grać na kilku boiskach, a jeśli pada deszcz... to nic strasznego! W „kubryku” specjalnie dla nich zbudowano pokój zabaw, w którym nie będą się nudzić. Cały teren jest ogrodzony, więc rodzice bez strachu mogą odpoczywać na leżakach, podczas gdy dzieci bawią się na świeżym powietrzu. W pobliżu nie brakuje atrakcji i nikt nie może powiedzieć, że okolica nie jest ciekawa. Żaglówki, łódki, kajaki, masa ścieżek rowerowych i szlaków. Węgorzewo, Giżycko, Kętrzyn czy Mikołajki – wszystkie te miejsca są tak naprawdę na wyciągnięcie ręki, a podróż do nich bocznymi drogami to niezwykła frajda.

Willa Dwa Jeziora to obiekt bardzo dobrze przemyślany. Po pierwsze zadbano tu o miejsce zabaw dla dzieci, a po drugie przestronne pokoje pozwalają solidnie wypocząć. Całość urządzona jest z niezwykłą pomysłowością. Wykorzystano tu żargon marynarski oraz nazwy lokalnych jezior czy żyjących w okolicy ptaków. Tu nie śpi się w pokoju nr 4, ale w Kisajnach, na dodatek w Prawym Brzegu lub Lewym Brzegu. To detale, które tworzą bardzo intrygującą całość! Goście mogą swobodnie korzystać ze wspólnej kuchni i miejsc do wypoczynku. Można odprężyć się w saunie ogrodowej albo zwyczajnie poleżeć na trawie. Każdy wraca stąd wypoczęty.

Skontaktuj się z właścicielem

Wiadomość z portalu Slow Road została wysłana

Dziękujemy

Skontaktuj się z właścicielem

Dostępne po zalogowaniu

Zapisz się do newslettera

Dla gospodarzy

Dla gości

Zostałeś zapisany na newsletter Slow Road

Dziękujemy, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych, pięknych miejscach.

Info